Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: a czy tam gdzie miesci sie sortownia nie ma powodzi ??

Zgłoś do moderatora
Witam,

Jestem z Wyszkowa, więc mogę powiedzieć, że powódź dotyczy lewobrzeżnej części miasta. Firma mieści w części głównej miasta i żadna powódź jej nie zaszkodzi. Swoją drogą to ludzie pobudowali się na terenie zagrożonym powodzią i teraz jest problem, szkoda, ale też trzeba myśleć. Ze strony powodzi nie ma zagrożenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -1,28% 7,70 2020-12-04 16:32:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.