Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: a co z osobami ktore przegapiły

Zgłoś do moderatora

Wg. mnuie trzeba teraz cierpliwie czekać i nie sprzedawać a raczej dokupować póki kurs tak niski

Jest teraz tylko ok 42milionów akcji i większość z nich w rękach dużych akcjonarjuszy Octava nadal zarabia na swych inwestycjach i kurs 6,15 był pewnie kursem nie za wysokim jak na tą spółkę.
Cena tych akcji po tym jak większośc co kupiła pod wezwanie już sprzeda może bardzo wzrosnąć , nawet ponad te 6,15

Życze by tak było:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,05 2021-10-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.