Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -12,77%

Re: A co z dronami? z INNOLOTEm? z Covidwatchem?

Zgłoś do moderatora
Ja nie rozumiem. Pudel jak tylko otworzy japę to kompromituje siebie i spółkę. Jak można tego nie zauważać? Jak można nie wyciągać wniosków? Pudel zagmatwał się i raz mówi tak, a potem inaczej. A co ciekawsze potem wywala akcje w rynek. A prawda tylko w cyferkach finansowych które można podsumować jednym słowem. Nędza, albo kompromitacja. A wy jaką nazwę dalibyście?

Tylko nie kłamcie jak pudel bo wyczuję na kilometr. Piszcie prawdę, jak ja i kilku forumowiczów...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -1,70% 0,52 2021-07-29 14:26:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.