Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -11,43%

Re: A co z dronami? z INNOLOTEm? z Covidwatchem?

Zgłoś do moderatora
G.no watch też już sprzedał. Tu będą miliony pewnie.

Bez żartów! Od kiedy to pudel prawdę mówi? Jedyną prawdą to są wyniki finansowe! Nie gadanie pudla. Pudel mota się i już zapomniał że potem powiedział że jest na ukończeniu! Co oznacza że to jakieś matactwo i brednie opowiada.

Pudel niestety nie jest wiarygodny jak wszyscy tu wiedzą. Lepiej nie bazować na jego wypowiedziach bo tylko uśmiać się można nie tylko z pudla, ale z cytujacego pudla.

Ja obstawiam stratę i kurs zmierzający na 12 groszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 1,54% 0,53 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.