Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -11,26%

Re: A co z dronami? z INNOLOTEm? z Covidwatchem?

Zgłoś do moderatora
No to jaka jest prawda moi mili? Coś już pudel skończył, coś sprzedaje. A tu nie ma kasy i robi emisję? To jeszcze nie zarabia? To g.no watch do Mozambiku poszedł, czy nie?

Aaaaa, no tak!! Przecież potrzebuje papieru toaletowego by go wywalić w ulicę! I to tylko na tym pudel dobrze zarobi. Prywatnie, do swojej własnej kieszeni. Czyli taka swoista dywidenda od ulicy za to że pudel pozwala im mieć jego akcje.

Jest tutaj niezwykle kolorowo. Trupek z szafy gnata wystawia...

A kiedy w końcu pudel zacznie zarabiać na siebie bez pomocy akcjonariuszy?
Zapomniałem! Najlepiej jest przecież zarobić na naiwnych. I można sobie pokłamać. A kto tam sprawdzi. Jakieś Holendrzy czy Chińczyki itd... Grunt że kasiocha w kieszeni. Naiwnych nie sieją...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -0,94% 0,53 2021-07-28 16:48:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.