Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,50 zł , zmiana od tamtej pory: -74,81%

Re: A co tu takie małe zainteresowanie?

Zgłoś do moderatora
Zbieramy siły na kolejny odpał na 20pln w okolicach deniutu Skinwallet i Genxone, a to zapewne w przeciagu najblizszych 2-3 tygodni. Ja z tych co wchodzili w przedziale 5,2-5,9. Niemniej po analizie dobrałem wczoraj i podwoiłem pakiet. Pozdrawiam wytrwałych. W mojej ocenie to dopiero początek wzrostów i ciągle duży potencjał, który będzie się matarializowal z kolejnymi debiutami spółek portfelowych. W samym 2gim kwartale nabyli akcje w 7ipo, więc śnieżna kula bedzie sie rozpędzać i przyrastać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,86% 3,40 2022-05-27 09:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.