Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,50 zł , zmiana od tamtej pory: -74,81%

Re: A co tu takie małe zainteresowanie?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-17 o godz. 12:48 ~Tim napisał(a):
>
> Skinwallet, właściciel platformy do handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo, wykonał kolejny ruch #wdrodzenaNewConnect! 
> Spółka złożyła Dokument Informacyjny na GPW / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie / Warsaw Stock Exchange i zamierza zadebiutować na przełomie lipca i sierpnia br.
> Obecnie Skinwallet pracuje nad wdrożeniem nowej platformy – marketplace, która będzie miejscem handlu przedmiotami cyfrowymi bezpośrednio między graczami.
> Więcej informacji w artykule Strefa Inwestorów - Praktycznie o inwestowaniu w komentarz

No, debiut Skinwallet - obok debiutu GenXone będzie miał spore znaczenie dla Carpathii, która jest chyba jedyną spółką na giełdzie mogącą się pochwalić pakietem Skinwallet.

Jesli Skinwallet wejdzie z mocną przebitka - przynajmniej 2-3 razy a do tego będzie rósł po debiucie (może, bo spółka z tego co pamiętam już generuje zyski a przychody biją kolejne rekordy) to rynek zacznie się zastanawiac co będzie, jak zaczną wchodzić na giełde kolejne spółki Carpathii - te z typowego gamingu - Drago, President, Detalion, Hydra, Incuvo itd.

Jak widzę te 5,5 mln zł obrotu na INC i efekt w postaci 3 procnt wzrostu, to przypomina mi się od razu rysunek Mleczki...:-)

https://oknotest.pl/aktualnosci-rankingu-pro-quality/obywatelu-nie-pieprz-bez-sensu

W końcu ktoś coś tam przeznaczy na zakupy Carpathii i wtedy zobaczymy jak gna rumak jak mu dadzą trochę siana :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,86% 3,40 2022-05-27 09:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.