Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,50 zł , zmiana od tamtej pory: -76,59%

Re: A co tu takie małe zainteresowanie?

Zgłoś do moderatora

Skinwallet, właściciel platformy do handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo, wykonał kolejny ruch #wdrodzenaNewConnect! 
Spółka złożyła Dokument Informacyjny na GPW / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie / Warsaw Stock Exchange i zamierza zadebiutować na przełomie lipca i sierpnia br.
Obecnie Skinwallet pracuje nad wdrożeniem nowej platformy – marketplace, która będzie miejscem handlu przedmiotami cyfrowymi bezpośrednio między graczami.
Więcej informacji w artykule Strefa Inwestorów - Praktycznie o inwestowaniu w komentarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 5,33% 3,16 2022-05-20 15:39:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.