Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: -74,26%

Re: A co tu takie małe zainteresowanie?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-16 o godz. 15:54 realist-a napisał(a):
> Spółka łykneła akcje 6 społek gamingowych i genxone w ostatnim czasie, a tu obroty jak w warzywniaku.

Bo Carpathia "przechodzi korektę na znaczącym spadku obrotów" :-)
Czyli:
1. Ci, co kupowali i wywołali wzrosty wczesniej, sprzedali po 12-14 i czekają az spadnie, żeby odkupić.
2. Ci, którzy nie kupili do tej pory, boją się kupowac teraz, bo "drogo" (przecież tyle urosło bez korekty....)
3. Ci, którzy kupili po 12-14 nie zamierzają sprzedawać - zwłaszcza jak widzą , co się dzieje na INC :-)

A akcji w obrocie może nawet nie być tych 100 tys. o których pisałem. Jednak emisję objęło tylko 5 osób. I to - jak przewidują przepisy dotyczące ofert prywatnych przy ASI - inwestorów profesjonalnych .... :-)

Teoretycznie to powinna rosnąć Carpathia i ciagnąć za sobą dużo większy i cięższy INC (Zreszta może tak jest - jednak Carpathia urosła wcześniej mocniej)
Ale mnie zupełnie nie przeszkadza, żeby było jak dzisiaj - silny wzrost na INC a jutro niektórzy zaczną się zastanawiać, czy jednak nie kupić trochę akcji Carpathii.
Zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 10,76% 3,50 2022-05-25 15:22:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.