Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,50 zł , zmiana od tamtej pory: 9,31%

Re: A CO TU TAKA PRZECENA PRZETERMINOWANYCH KOTLETÓW?

Zgłoś do moderatora
I SZAMBO WYBIŁO, SZANOWNY PANIE PREZESIE, POWIEM TAK NAPEWNO PAN JEST DOBRY W TE GIERKI, TYLE CZASU WYPRZEDAWAĆ I KUPYWALI. ALE JA JESTEM DUŻO LEPRZY, JA MAZUR BO MNIE NIKT BY NIE RPZPIEPRZYŁ SPÓŁKI. JA MAM ZNAJOMOŚCI I WIEDZĘ I INWESTORÓW OD 1994 ROKU, A PODCZAS PRACY W BM BPH S.A. Z 55 ZŁ WYPROWADZIŁEM BPH NA 1350 ZŁ ZA AKCJĘ. A JAK SIĘ NIE SPODOBAŁEM BPH S.A., TO SKOŃCZYLI NA 25 ZŁ I BANKRUT BPH S.A.. SOROS BARDZO NIE LUBI JAK KTOŚ UWALA JEGO ANALITYKÓW. GIEŁDA LONDYŃSKA PRZEPRASZAŁA SOROSA JAK ZACZĄŁ UWALAĆ LONDYN, ZA NIEWŁAŚCIWE TEKSTY POD KIERUNKIEM SOROSA. A PANOWIE W CO WALICIE TYMI CEPAMI??????????????????????????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,94% 15,85 2021-09-21 15:35:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.