Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: -25,45%

Re: A CO TU TAKA PRZECENA PRZETERMINOWANYCH KOTLETÓW?

Zgłoś do moderatora
Optymista
Jak uokik zablokował /decyzja jest ino nikt nie wie jaka/ to akcje opteam pobiją historyczne ale minima
Żyją tylko z pep
Przecież ich normalna działalność leży - żyją tylko i wyłącznie z pep : popatrz na raport ile wydarli cash z pep za usługi
Cała reszta to crap
I teraz 2 scenariusze : dalej ich żywi pep a reszta sie bawi /nie ma sprzedaży - scenariusz risky bo w sumie ktoś po stronie innova zobaczy puste przebiegi/ albo sprzedaż i wtedy dywidenda lub squeeze i czejść pieśni
Podsumowując - był sobie opteam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 2,82% 16,40 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.