Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,70%

Re: A CO TU TAKA PRZECENA PRZETERMINOWANYCH KOTLETÓW?

Zgłoś do moderatora
A NIE PISAŁEM O PRZETERMINOWANYCH ODGRZEWANYCH KOTLETACH, ALE AROGANCJA NIE POPŁACA ZE STRONY SEKRETAREK. DZWONIŁEM DO SZEFA DANKA TO OPIEPRZYŁA MNIE SEKTERARKA, MOŻE CIOTKĘ MIAŁA? ALBO MENOPAŁZĘ? ALE Z DANKIEM NIE POŁACZYŁA MNIE. A JA NA KOLANACH O PROSTY KONTAKT TELEFONICZNY Z SZEFOSTWEM - RADĄ NADZORCZĄ PROSIŁ PANIE NIE BĘDĘ, JAK TO TAKIE TAJNE, A PANÓW Z RADY NADZORCZEJ ZNAM OD 1994 ROKU, TO NAPRAWDĘ NIC IM NIE GROZIŁO, DAWNIEJ SPOTYKALIŚMY SIĘ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,92% 16,40 2021-09-23 16:01:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.