Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,92 zł , zmiana od tamtej pory: 57,34%

Re: A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-10-03 o godz. 20:55 ~Ziutek napisał(a):
> Dnia 2022-10-03 o godz. 11:11 ~AntyTusk napisał(a):
> > Dnia 2022-10-03 o godz. 10:08 ~Android napisał(a):
> > > PO to i tak mniejsze łajno od tego co mamy teraz
> >
> > O...jest następny...Znacznie mniej bystry i pewnie leniwy bo bez argumentacji.Ale co tu dużo mówić jak bronią sprawy której obronić się nie da.Współczuję wam panowie.
>
> Kolego małointeligentny, jakich argumentów oczekujesz na bajki?
> Jak się o czymś pisze to się przytacza źródło,
> Dam Ci pole do popisu. Podam Ci zadłużenie SP na koniec 2015, a Ty znajdź zadłużenie obecne i rozpiszesz się na temat tak ogromnego wzrostu.
> Państwowy dług publiczny(PDP, zadłużenie sektora finansów publicznych po konsolidacji) na koniec 2015 r. wyniósł877.275,5 mln zł. źródło: https://www.cirf.gov.pl/documents/766655/5019519/zsfp_2015_12.pdf

Co nie daje wam to spokoju?Jutro może wpadnę jeszcze pogawędzić żeby wam objaśnić że Polska warta jest walki o Nią bo Polacy są kumatsi i lepsi tylko potencjał był blokowany i tępiony przez 300 lat.Naród który stworzył najlepszą kawalerię świata w końcu znowu rozkwitnie i jest to tuż za rogiem...Takie realia teraz,G. Friedman ma rację.Otwórzcie szerzej oczka żeby tego nie przegapić i wysiąść z niewłaściwego okrętu na którym teraz jesteście (bo płynie na mieliznę) puki oba są jeszcze w porcie.

I może też coś o tym zadłużeniu jutro/dzisiaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,04% 146,20 2023-01-27 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.