Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,70 zł , zmiana od tamtej pory: 32,34%

Re: A CO MOŻE SIĘ ZMIENIĆ W SPRAWIE TUROWA? CZESI I NIEMCY LUCZĄ NA HIGH

Zgłoś do moderatora
A CO TO ZMIENI JAK DZIŚ PREFERUJE SIĘ TAKICH PURPURATOW I ICH RODZINY, ALBO RODZINY POLITYKÓW. TU W TYM GRONIE NIKT NIE ŁUCZON WYSOKIEJ TECHNOLOGII W PRAKTYCZNYM ZASTOSOWANIU NA PRODUKCJI, I TO JUŻ OD PONAD 30 LAT, NIKT NIKOGO NIC NIE NAUCZY. DZIŚ LICZĄ SIĘ TYLKO UKŁADY I UKŁADZIKI Z CZASÓW STYROPIANU. A TAKI LUD ROBOCZY ZE ZWIĄZKU, NIE MIAŁ WYKSZTAŁCENIA, TO CO ONI MOGĄ RZĄDZIĆ, CZY WPROWADZAĆ TECHNOLOGIĘ? PROBLEMY ŻE BIAŁORUŚ ROBI WOJNĘ NA GRANICY, UKRAINA MA NA GRANICY ROSJAN, CZESI ZAMYKAJĄ POLSKIE KOPALNIE I ELEKTROWNIE, A NIEMCY MAJĄ GAZOCIĄG. A PREZES KACZYŃSKI JEST WÓDZ I INNE BO Z SOLIDARNOŚCI, A TO BEZ WYKSZTAŁCENIA CIEMNY LUD.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 3,11% 10,19 2022-07-07 12:56:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.