Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,77 zł , zmiana od tamtej pory: 27,10%

Re: A CO MOŻE SIĘ ZMIENIĆ W SPRAWIE TUROWA?

Zgłoś do moderatora
Jedyne co może się zmienić w sprawie Turowa to wysokość codziennie naliczanych kar....,
które razem z karami za łamanie praworządności, ( brak likwidacji izby dyscyplinarnej i nie przywrócenie sędziów do pracy) dochodzą już do 500.000 zł
TAK TO JUŻ PÓŁ MILIARDA !!!!! A BĘDZIE WIĘCEJ.... DUŻO WIĘCEJ BO PIS NIE CHCE PRZESTRZEGAĆ WYROKÓW TRYBUNAŁU EUROPEJSKIEGO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -5,92% 9,88 2022-07-06 17:04:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.