Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: █ █ █ Apel o udział w walnym ! █ █ █

Zgłoś do moderatora

i jeszcze jedno ... szczególnie dla tych co liczą, że wyskoczą po cichu z akcji przy jakimś odbiciu na akcjach ( np przy poprawie wyników finansowych orła na co akurat w 2 połowie roku , ja sam liczę)

JEŚLI TA UCHWAŁA O GIGANTYCZNEJ EMISJI AKCJI PO NOMINALE CZYLI PO 1,00 zł przejdzie to nikt zdrowo myślący nie zapłaci nawet 1,2 zł za akcje wiedząc że zaraz będzie dodruk po 1,00 zl.... KOMU WIĘC SPRZEDACIE SWOJE AKCJE?

a nawet gdyby się chętny znalazł
to najlepsze jest to że następnego dnia po zatwierdzeniu Uchwały jedynym którym będzie sie opłacało sypać akcjami po 1,2 zl albo ciut więcej albo ciut mniej będzie RODZINKA I ICH "ZNAJOMKI" bo będą wiedzieli , że w każdej chwili dodrukują sobie akcji po 1,00 zł.... czyli i tak odkupią taniej !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 8,91% 2,20 2022-05-24 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.