Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: █ █ █ Apel o udział w walnym ! █ █ █

Zgłoś do moderatora
http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/15665-duzy-kapital-na-poprawe-sytuacji

"artykuł sponsorowany"?????


ta emisja jest conajmniej średnio związana z tymi wydatkami...
wydatki na spłatę obligacji, badania, spłatę kredytów, kapitał obrotowy trzeba w większości ponieść najpóźniej w 2014 a uchwała daje prawo do drukowania akcji po nominale (1,00) do czerwca 2016 .

to byłoby mistrzostwo światahello1 hello1 żeby coś finansować 2 lata po czasie

a już np drukowanie akcji za wkład niepieniężny na co pozwala uchwała to też pewnie po to żeby dać kapitał obrotowy albo wspomóc spłacić obligacje.
pewnie posiadacze obligacje z chęcią przyjmą w rozliczeniu chałupę rodzinki albo obraz z portretem rady nadzorczej ( też z rodzinki)


piszę o tym bo to właśnie że to wszystko to ściema, chodzi o zabezpieczenie możliwości drukowania akcji dla rodzinki i znajomych po nominale ( 1,00) i obejmowania tych akcji za wkłady niepieniężne aż do czerwca 2016 czyli do czasu kiedy sytuacja spółki będzie już wyjaśniona na 10000 %
zysk za 3 lata bez ryzyka dla wybranych !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -12,50% 2,10 2022-05-17 16:06:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.