Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: █ █ █ Apel o udział w walnym ! █ █ █

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-06-03 o godz. 18:21 ~ef napisał(a):
> ...Emisja jaką chcą zrobić nie daje takiej
> możliwości, więc należy ją zablokować...

W gwoli ścisłości uchwała jaką orzeł zaproponował nie przewiduje uchwalenia emisji już teraz, tylko daje zarządowi i radzie możliwość uchwalenia dowolnej liczby emisji o dowolnych parametrach, których suma nie przekroczy 5 mln papierów w przeciągu 3 lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -8,85% 2,06 2022-05-19 11:31:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.