Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: █ █ █ Apel o udział w walnym ! █ █ █

Zgłoś do moderatora
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby była to emisja z prawem poboru dająca możliwość wyboru obecnym akcjonariuszom co chcą zrobić. Emisja jaką chcą zrobić nie daje takiej możliwości, więc należy ją zablokować, bo godzi w interesy drobnych akcjonariuszy. Też mam obligacje ale takiemu postępowaniu mówię stanowczo nie, bo później takie same sztuczki mogą zrobić nam przy obligacjach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 14,29% 2,40 2022-05-13 15:04:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.