Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,96 zł , zmiana od tamtej pory: -19,12%

Re: 9,xx pln . . .

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-04 o godz. 14:25 ~drezyna napisał(a):
> Jak kupisz po 9,xx to komu to sprzedasz skoro nie ma popytu

@Dreyzna

po co dajesz się wkręcać w tytuł wątku by straszyć innych. Black to forumowy kłamca, instrumentalizuje forum...kto będzie szukał w archeo wątków jak brał po 16,04, i 15,50 i nagle ma po 14.0x.

TFI nawaliły w portki przez USA myśląc że wsparcie padnie :))) a nie padło bo była pułapka bessy na takim S&P500...w US też zrzucili słabe ręce!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,85% 12,10 2022-05-20 17:01:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.