Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,46 zł , zmiana od tamtej pory: 7,23%

Re: 89 mln a kapitalizacja 79 mln !!!!!

Zgłoś do moderatora
No tak. Podobnie było w 2015 gdy kupowali:
"Cena zakupu jednej Akcji wynosi 3,3115 zł (trzy złote i 3115/10000 złotego). Łączna cena zakupu wszystkich Akcji wynosi 84.542.595,00 zł (osiemdziesiąt cztery miliony pięćset czterdzieści dwa tysiące pięćset dziewięćdziesiąt pięć złotych) ("Cena Zakupu"), przy czym po zawarciu rozporządzającej umowy sprzedaży Akcji może ona zostać skorygowana o zweryfikowany dług netto oraz kapitał obrotowy obliczone zgodnie z zasadami określonymi w Umowie."
Czyli odsprzedają o niespełna 5 mln drożej niż kupili 5 lat temu. A jak OTP była wyceniana w księgach spółki?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL -1,59% 3,71 2021-10-22 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.