Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,90 zł , zmiana od tamtej pory: 48,33%

Re: 8 recenzji

Zgłoś do moderatora
Mamy to :) Ostatnie 94%. Wszystkich zaraz 2100… trochę ponad miesiąc minął.. drug dealer niby taki przebój i po 3 latach ich prolog ma 2600 komentarzy, oceny tez niższe… a nasza siła jest możliwość grania w swoim rodzinnym mieście co będzie miała pełna wersja, wtedy będzie kosmos i prawdziwy longseler…
  • 8 recenzji Autor: ~Orzel74
  • Re: 8 recenzji Autor: ~Xxx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMEOPS 4,45% 39,90 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.