Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -23,08%

Re: 8 firm ma już zarejestrowany surowiec farmaceutyczny

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-11-07 o godz. 18:55 ~Wiesko napisał(a):
> P.S. Doucz się trochę… zanim coś napiszesz ...
> Po pierwsze pozwolenia posiada 8 firm, ale aż na 15 surowców farmaceutycznych.
> Po drugie bzdurne jest twierdzenie „Hempik swojego produktu nawet nie zarejestrował” o jakiej rejestracji piszesz chyba na wizytę do lekarza?. Po prostu HMP nie złożył jeszcze stosownego wniosku. Do URPL  składa się wniosek  (wg określonego wzoru) o dopuszczenie do obrotu  surowca farmaceutycznego,  po ocenie wniosku i załączonej do wniosku dokumentacji może zostać wydane pozwolenie na obrót surowcem farmaceutycznym. Po trzecie na bzdurne stwierdzenie „A co ma pani z departamentu oceny dokumentów do rynku?” napisze krótko doucz się …

Ty naprawdę masz problemy z percepcją rzeczywistości.
"Produktu nie zarejestrował" to potoczne określenie otrzymania pozwolenia na obrót. 8 firm takie pozwolenia posiada, a HEMPik nawet wniosku nie złożył.

Powoływanie się na wypowiedź pani z departamentu jest żenujące, bo kompletnie bez sensu. Nikt nie podnosił obaw, że skoro 8 producentów ma produkt dopuszczony do obrotu, to HEMPik pozwolenia nie dostanie.

Jeśli uważasz, że 8 podmiotów, które mogą przystąpić do komercjalizacji od zaraz to mało, to napisz ile według ciebie jest dużo?
Myślisz, że rynek będzie czekał z podziałem torcika, aż HEMPik przybędzie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 3,09% 0,14 2023-03-31 15:13:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.