Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -26,88%

Re: 8 firm ma już zarejestrowany surowiec farmaceutyczny

Zgłoś do moderatora
Autor: ~Porto [5.184.93.*]
P.S. Mam te sprawy gdzieś nie jestem śledczym. Ja mam tu zarabiać jak dotychczas i na to liczę. Za dużo jest spółek na GPW, abym rozstrzał ich problemy. Spółka spekulacyjna i na to liczę w dalszej perspektywie, szybkie wejścia pod raporty i wyjścia i jeżeli będzie okazja ponowne wejścia. Teraz czekam na wpis w KRS i co pokaże raport za III kw. 2022 r. już 14 listopada. Jest gdzie zarabiać 417 spółek i wysyp raportów okresowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 0,00% 0,14 2023-03-21 11:25:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.