Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -20,59%

Re: 8 firm ma już zarejestrowany surowiec farmaceutyczny

Zgłoś do moderatora
Autor: ~Zenek [194.15.120.*] 
P.S. Doucz się trochę… zanim coś napiszesz ...
Po pierwsze pozwolenia posiada 8 firm, ale aż na 15 surowców farmaceutycznych.
Po drugie bzdurne jest twierdzenie „Hempik swojego produktu nawet nie zarejestrował” o jakiej rejestracji piszesz chyba na wizytę do lekarza?. Po prostu HMP nie złożył jeszcze stosownego wniosku. Do URPL  składa się wniosek  (wg określonego wzoru) o dopuszczenie do obrotu  surowca farmaceutycznego,  po ocenie wniosku i załączonej do wniosku dokumentacji może zostać wydane pozwolenie na obrót surowcem farmaceutycznym. Po trzecie na bzdurne stwierdzenie „A co ma pani z departamentu oceny dokumentów do rynku?” napisze krótko doucz się …

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP -3,57% 0,14 2023-03-29 15:25:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.