Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 2,27%

Re: 8 firm ma już zarejestrowany surowiec farmaceutyczny

Zgłoś do moderatora
Autor: ~Cannabis [31.60.133.*]
P.S. Piszesz bzdury jaki rynek rozdany. Pani  Dyrektor Departament Oceny Dokumentacji Produktów Leczniczych w dniu 14 października 2022 r. odpowiedziała mi na pytanie wskazując  jasno co się liczy cyt.:  
(…) Dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego czy surowca farmaceutycznego następuje po analizie złożonego do Urzędu Rejestracji PL, WM i PB wniosku o dopuszczenie do obrotu i ocenie wymaganej dokumentacji załączanej do wniosku. Przy ocenie kierujemy się przesłankami merytorycznymi, a nie liczbą już zarejestrowanych surowców czy produktów leczniczych (…)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP -3,57% 0,14 2023-03-29 15:25:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.