Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 733 tysiecy zlotych dotacji dla spolki

Zgłoś do moderatora
Przy kursie 1,2 wskaźnik C/Z wynosi 6. Jeśli w IIIQ znowu zarobią chociaż o 200tys.więcej, to C/Z spadnie do 5,4.A skoro konkurenci z branży mają C/Z w okolicach 15-22, to MediaCap powinien mieć C/Z chociaż 10,a to oznacza,że po IIIQ jak będzie mieć 0,22 zł na 1 akcję, to przy C/Z 10 kurs bez problemu powinien dojść do 2,2pln...A że rynek potrafi przejść z niedowartościowania do przewartościowania, to nie zdziwią mnie znacznie większe wzrosty,zwłaszcza,że w przyszłym roku mają mieć ok.3,5 zysku netto wedle ich założeń,czyli jakieś 0,34 na akcję,więc kurs pewnie wówczas wyniesie między 3 a 4zł...
Teraz jasne czemu zamiast martwić się spadkami,to lepiej korzystać z okazji...??? Spółka co kwartał potwierdza wzrost zysków i realizuje kolejne zapowiedzi z nawiązką...:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIACAP -0,62% 3,23 2021-10-15 16:31:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.