Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,70 zł , zmiana od tamtej pory: 4,97%

Re: 71% rolników i 54% bezrobotnych głosowało na Dudę ???

Zgłoś do moderatora
#1 Powiązanie preferencji wyborczych z wykształceniem, bezrobociem (tudzież pożyciem itp.) jest nie do zweryfikowania. Mamy do dyspozycji wyłącznie sondaże, których wyniki można w takim razie dowolnie fałszować

W takim razie ktoś od lat fałszuje te wyniki pokazując, że PiS popierany jest przez wieś bez szkoły. Soros? Żydy? Obca agentura?

Zresztą teza jest absurdalna już chocby dlatego, ze wielkie miasta głosują na opozycję (i to można zweryfikować ze 100% pewnością), a w wielkich miastach jest najwyższy odsetek ludzi wykształconych, musi więc miec to przełożenie na wynik. Tak samo jak faktem jest to, że na prowincji, gdzie wygrywa Duda wyższe wykształcenie ma może z 5% mieszkańców. I to też ma wpływ na wynik.

OCZYWISTYM jest to, że na Dudę głosują ludzie niewykształceni, a na Trzaskowskiego elity. Każdy kto kwestionuje tę tezę, kwestionuje fakty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,56% 19,63 2020-07-10 17:04:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.