Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: 70 % AKCJI to akcje objęte z niezgodnych z prawem emisji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-23 o godz. 12:56 ~adalbert78 napisał(a):
> JK - nie nerwujsja! znam twoją taktykę, jest naprawde nudna bo i ty jesteś nudny i ja wiem że twoje brednie na wierzchu chociaż na forum! możesz mnie wyśmiewać , możesz obrażać, dyskredytować ale prawdy nie zakrzyczysz.
> Na pohybel [...]!!!
>
>

.
Tak, tak, na pohybel @!!!!
Hahaha :-)))))

ps: moja taktyka? Taktyka ma prowadzić do czegoś, przecież wykazywaniem Waszej niekompetencji i żenującej amatorszczyzny nie zmuszę Was do odwołania NWZA !!
Sami się kompromitujecie tutaj, i teraz czas na kompromitację na NWZA.
Ja prawdy nie zakrzykuję, używam logicznej argumentacji i proszę o kontrargumenty, a nie wrzaski jak od jakiegoś Downa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.