Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: 70 % AKCJI to akcje objęte z niezgodnych z prawem emisji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-23 o godz. 12:42 ~adalbert78 napisał(a):
> JohnyKller jesteś ewidentnie umoczony w ten przekręt i robisz/piszesz dużo żeby było jak było , żeby sprawy przycichły i umarły śmiercią naturalną, żeby odwrócić kota ogonem!!! muszę ciebie zmartwić, nie nerwujsja będziemy robić swoje!
>
>
>

To co wypisujecie ubliża nawet umysłom z zespołem Downa.
Już nie czuję ubliżania że nam tak tępo wciskacie Wy z PAM kit, denerwowałem się, potem wyśmiewałem a teraz już nawet zaczynam się nudzić.

Był apel do Grubych o zmianę Johnny na bardziej inteligentnego albo zmianę dotychczasowej strategii traktowania nas za głupków, a tu wciąż to samo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.