Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: 70 % AKCJI to akcje objęte z niezgodnych z prawem emisji

Zgłoś do moderatora
@adaber Dokladnie tak jak piszesz..
A jesli chodzi o te niby "owacje" z ostatniego walnego (czytaj danie absolutoriow), to moze przyjdzie czas, by pokazac z jakimi warunkami wrocil Dawid S, z "konferencji" pr,zy udziale Kazachow i BLG. Wtedy sami ocenicie, czy zrobili byscie inaczej.
grajac w zespole.
Choc Mirek pochwalil sie, bedac w PAM, ze na ten czas glosowan wyjechal. Janek juz wtedy nie byl w PAM i glosowal jak uwazal.
Latwo sie ocenia i krytykuje, ale trzeba znac kontekst. i tamta sytuacje. Ostatecznie i tak zostalismy oszukani i tylko dzieki postawie Pana Ryszatda , odkrywamy prawdziwe intencje : "leszcz poplacze i zapomni"
Przeliczyli sie - z leszczem tez trzeba sie podzielic!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.