Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  166,10 zł , zmiana od tamtej pory: -31,01%

Re: ______7 kolejnych kontenerów dodajemy we wrześniu___

Zgłoś do moderatora
No LOL widzisz Wiesiek odświeżony owszem da 1 mlrd a nawet więcej fakt tylko on powstanie za 3-5 lat jeśli powstanie w tym okresie bo lepiej żeby powstał dłużej ze wzg na utrzymanie reputacji a tymczasem Cyber i stary Wiesiek w tym okresie da całe nic 300-500 mln zysku rocznie (maks) przez następne 3-5 lat ( albo i 200 mln tu bardziej bo 70 mln kwartalnie okrzyknięto cudem).
A co do TG to nie jest przełożenie jak 1;1 do MRC bo tam wk jest znacznie powyżej 2 bo tam nie jest tak różowo jak na MERC (zakaz importu do USA). A nawet kreski nie są identyczne co wam się tylko wydaje ze są. Choć też w ciekawym położeniu kreski na interale m-cznym sam środeczek - mocny opór. Nie wiem czy mieli w cenie zakaz importu do USA i nie skupiam się na ich marzach tylko MRC. No ale wy ogonki tylko mozecie rozpoznać trend dlatego przy 250pln będe się wachał bo będziecie krzyczeli trend mój przyjaciel.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 2,32% 114,60 2021-12-08 10:09:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.