Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  166,10 zł , zmiana od tamtej pory: -32,81%

Re: ______7 kolejnych kontenerów dodajemy we wrześniu___

Zgłoś do moderatora
Te umowy i zmiany w umowąch miałeś w lipcu i ta sraczka niebawem przestanie działać. Podobnie jak "zły raport za q2" jakoś nie widzę pogromu. Leszczu się jeszcze popaczy i zanim się nie zorientuje to będziemy na poziomach 200pln. Zobacz mimo tego w raporcie jest zysk 118 mln a q3 nie ma bata będzie lepszy i jakaś zmiana umowy tego nie zmieni. Złe infa które są juz w cenie nie działają kolego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -0,36% 111,60 2021-12-08 17:03:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.