Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  166,10 zł , zmiana od tamtej pory: -27,54%

Re: ______7 kolejnych kontenerów dodajemy we wrześniu___

Zgłoś do moderatora
A jeszcze raz podsumuję. Q3 względem q2 nie ma bata musi być lepszy nawet jakby ceny minimalnie spadły a jak staną albo urosną pod covid to tu bęziesz miał znowu wyścigi ogonków na ponad 500pln.
p.s. ale widzę ze pilnujesz to dobrze jak zacznie kurs uciekać to zrobisz PKC na poziomie 250pln i wspomnisz moje słowa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -7,14% 120,35 2021-12-03 17:04:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.