Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  166,10 zł , zmiana od tamtej pory: -23,00%

Re: ______7 kolejnych kontenerów dodajemy we wrześniu___

Zgłoś do moderatora
No to Bro ja zacząłem jak ty skończyłeś dobierać 180 pln - 160pln. Celowałem w lukę na 169pln z małym sprawdzam ale już wcześniej zająłem pozycje na wszelki słuczaj przy 189pln jak 1 raz odbijało - bo to nigdy nie wiadomo a patrzyłem 6 miechów w te miejsce i nie chciałem przeoczyć tego momentu. U mnie już czasem na plusiku ale to dobrze ze jesteście i macie wysokie aspiracje ogonki wpadną jak sami wiecie jak nas więcej a ogonków mniej to następuje nagły zwrot.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -5,33% 127,90 2021-12-01 14:33:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.