Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  166,10 zł , zmiana od tamtej pory: -27,54%

Re: ______7 kolejnych kontenerów dodajemy we wrześniu___

Zgłoś do moderatora
A jakbyś dziecko we mgle spojrzał na poziom zapasów to zapewniam ciebie ze one spadły wg q1. A jakbyś dziecko spojrzał na spadające ceny rękawiczek to zjazd juz jest mniejszy k/k niz 20% co wyklucza prawdopodobieństwo pokazania się kolejnych odpisów ba w q3 po wyczyszceniu zapasów na dystrybucji pojawi się nie minus 85 mln tylko jakiś plusik a to oznacza ze q3 do q2 będzie jaki nawet jak weźmiemy poprawkę na marze na produkcji. Pomyśl po co oni rysują te kreseczki - skup się - teraz przebija 2500pln bo nie po to je tak fajnie narysowali- jak 250pln pójdzie przetoczy siętu stado bizonów covidowych a szczyt maksów to nawet nie chcę prognozować bo mam swój target a to tajemnica.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -7,14% 120,35 2021-12-03 17:04:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.