Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  166,10 zł , zmiana od tamtej pory: -7,71%

Re: ______7 kolejnych kontenerów dodajemy we wrześniu___

Zgłoś do moderatora
Tak patrzę po q2 hajs się "stopił" z 296 mln na 361 mln a biorąc pod uwagę aktywa finansowe cert. funduszy it, łącznie hajsu "stopiło" się w q2 z 667 mln na 824 mln. Twierdzę ze jest to jeden z najlepszych przyrostów gotówki na bananowej oraz ich stanu ogółem na kwartał do kwartału (tu dziecko/wibrator jest jak widać we mgle). Owszem na początku q3 nastąpił podział zysku i 300 mln poszło na skup ale kolejne 200 mln już w drodze i stan na dzisiaj jest nie wiele mniejszy. Teraz dziecko posłuchaj tych innych dzieci we mgle krzyczących o powrót do bazy jeśli udało by się to zrobić i ubić te akcje na 30pln to za 5% kupionych akcji w ilości 30 szt. będziesz miał zwrot wkładu i zostaną ci jeszcze 24 akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 20,80% 153,30 2021-11-29 17:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.