Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  166,10 zł , zmiana od tamtej pory: -12,31%

Re: ______7 kolejnych kontenerów dodajemy we wrześniu___

Zgłoś do moderatora
Dobra robota z tym liczeniem, spadzie kwiczą, a fakty są jednoznaczne, MRC to mocny rozwój i zakup przyszłości, wchodziłem 250-220-188 i dalej będę dobierał jak panika się nie skończy. Zobaczcie na wolumen ostatniego miesiąca - tutaj wkrótce nie będzie akcji FF i pojedziemy tak wysoko, że 770 to będzie tanio i dawno

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -4,99% 145,65 2021-11-30 09:18:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.