Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,72 zł , zmiana od tamtej pory: 79,32%

Re: 600 m pln kapitalizacja !!

Zgłoś do moderatora

Mam jednak sporą wadę P..S , jak czytaliście jestem jego zwolennikiem mimo politycznych poglądów.
Chłopak się zagubił ,bo GPW i P...S to dwie przeciwstawne strony , i trzeba podjąć decyzje po której stronie stajemy :-)
Mając na uwadze jego wkład o naprawdę rzetelne informacje dotyczącą tej spółki na tym forum, podpisuje się pod jego zwolennika i życzę jemu jak i sobie wzrostów miarodajnych do osiągnięć spółki.

Pozdrawiam ~`CE i Kasa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -2,82% 12,05 2020-12-04 09:51:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.