Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,46%

Re: 60% kosztu produkcji nawozów produkowanych przez Puławy to gaz

Zgłoś do moderatora
Nie zmienia to faktu że puławy płacą za gaz mniej bo taryfa PGNiG jest dla grupy azoty poniżej notowań na tge nie dużo ale jest troszkę tańsza jest to w prezentacji a nasza chemia nawozowa zużywa 30% gazu mniej aniżeli rosyjska bo nasze instalacje są nowoczesne i do inwestowanie poza tym nie długo ukaże się pewnie komunikat, że puławy dostaną ok 50 mln zł rekompensaty za wzrost co2 ustawa z lutego 2019 zyski będą fajne. Spółka jest po prostu nie do ruszenia tyle w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -2,30% 85,00 2021-10-19 12:18:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.