Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

Re: 60% kosztu produkcji nawozów produkowanych przez Puławy to gaz

Zgłoś do moderatora
masz link do tej informacji, że płacą cenę światową? my bierzemy gaz z Rosji na podstawie wieloletnich kontraktów i te ceny nie mają za wiele wspólnego ze światowymi, od pewnego czasu są też dostawy tankowcami do terminala ale tutaj cena też nie będzie niska z uwagi na koszty dostarczenia, co do negocjacji to na rynku by musiała być konkurencja a jak jedynym dostawcą tak wielkiej ilości gazu może być tylko PGNiG to są to negocjacje teoretyczne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 88,00 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.