Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  97,00 zł , zmiana od tamtej pory: -12,78%

Re: 60% kosztu produkcji nawozów produkowanych przez Puławy to gaz

Zgłoś do moderatora
dzięki za wrócenie uwagi na ważną kwestię Analityk, tylko czy w Polsce obowiązują ceny światowe? na węgiel przestały obowiązywać i przypuszczam, że z gazem może być podobnie, przynajmniej dopóki bierzemy z Rosji a stary kontrakt jeszcze obowiązuje, alternatywą są dostawy tankowcami ale tu z kolei skraplanie, rozładunki, załadunki i drogi transport, masz jakieś twarde dane po ile za gaz płacą Azoty albo Puławy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -1,40% 84,60 2021-10-21 15:55:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.