Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,78%

Re: 60% kosztu produkcji nawozów produkowanych przez Puławy to gaz

Zgłoś do moderatora
60% kosztów surowcowych wyniki teraz przez kolejne lata będą dobre w następnym roku one off za energię od państwa kilkadziesiąt milionów złotych od 2023 elektrownia da zysku około 50 mln zł choć ja nie ukrywam że liczę na więcej bo przy tak dobrych wynikach może się udać pobudować elektrownie w prawie całości bez kredytów zamiast szacowanego przez ze mnie 500 mln zł do ok 900 mln zł to już zależne od zarządu oraz wyników finansowych.Dywidenda ok 30% zysku netto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,24% 84,80 2021-10-22 16:48:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.