Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,10 zł , zmiana od tamtej pory: 17,52%

Re: 6 baniek poszło pa pa

Zgłoś do moderatora
Kasy na badania wystarczy im do końca 2024. Do tego czasu powinien pojawić się jeden wielki przychód z parteringu i umowa na finansowanie ostatniej fazy badań. W okresie 2023-2024 pewnie zgarną kolejne granty, już widzimy że mają kogoś, kto im pisze porządnie wnioski. Spółka w megakomfortowej sytuacji, zdecydowanie niedowartościowana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLTREG -1,12% 53,00 2023-03-20 10:53:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.