Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,72 zł , zmiana od tamtej pory: 31,31%

Re: 6,3 zł EBITDA 4,9 zł EBIT 3,45 zł zysku na 1 akcje po 1 półroczu 23

Zgłoś do moderatora
Ofe sprzedała się za grosze przy wezwaniu jak można było oddać spółka po 8 zł emeryci powinni z tym iść do sądu fundusze odnotowały stratę zadziałali na szkodę przyszłych i obecnych emerytów to śmierdzi na kilometr jeszcze o tej sytuacji będzie głośno jak tylko ktoś logiczny dojdzie do władzy . Do tego w bezczelny sposób Orlen sobie wpisał zysk kwartalny z kupna energii po niżej wartości godziwej która wycenili w tedy na 17 zł za jedną akcję . Mama nadzieję że w końcu wygracie i zapalać wam minimum 25 zł za jedną akcję

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -3,78% 11,45 2024-02-22 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.