Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  263,20 zł , zmiana od tamtej pory: 30,93%

Re: +6 000 000 akcji do wzięcia niebawem - co obroty max 200 000

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-29 o godz. 13:26 ~Audiosystrm napisał(a):
> Jaki jest cel twojego straszenia

Pewnie chodzi mu o to, żeby ludzie obrażający innych nie zarobili tyle ile im się marzy... a może nawet stracili. A może zwyczajnie chce zwrócić uwagę ludzi na informacje o której nie wiedza, nie pamiętają, nieświadomie wypierają...

Wszakże nie każdy lubi grę do jednej bramki i ciągłe wychwalanie każdego pseudonewsa o CDR, nie wnoszącego niczego niczego wartościowego do dyskusji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 4,11% 344,60 2020-10-29 11:00:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.