Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,36 zł , zmiana od tamtej pory: -42,60%

Re: 50 zł w zasięgu ręki

Zgłoś do moderatora
Moja strategia jest prosta zawsze rozbijam zakup na 4 części, bo nigdy nie trafimy w dołek, pierwszy zakup za jakieś 35 drugi za 33, kolejny w poniedziałek i w środę, co do celu to zgadzam się z Wami Panowie, 50 jest tylko kwestią czasu, a czy ro będzie tydzień, miesiąc czy rok to już zweryfikuje rynek ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -1,79% 19,15 2023-03-28 14:25:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.