Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,20 zł , zmiana od tamtej pory: 38,79%

Re: 5 spółek z mocnymi wynikami za 1 kwartał 2023 r.

Zgłoś do moderatora
Ta spółka, w mojej opinii, nigdy nie zrealizuje własnych prognoz, nigdy nie osiągnie celów, które ogłasza :(
I nie mam na myśli wyniku spółki. A to, że jej zarząd jakby chronicznie żongluje pseudo strategiami, w które prawdopodobnie sam nie wierzy (a jeśli to tym gorzej), ale bardzo chce by uwierzył inwestor, również ten instytucjonalny... A szkoda bo potenciał był ogromny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -2,26% 78,00 2024-02-23 13:36:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.