Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: 26,36%

Re: 5 dzień z pickiem powyżej 100

Zgłoś do moderatora
Czekamy na Newsetter, czerwcowa sprzedaż obu gier studia zapowiada się bardzo mocno (prawdopodobnie rekordowo, jeśli chodzi o 2022 rok). A czy wyniki zostaną wpisane na poczet drugiego czy trzeciego kwartału nie ma aż tak dużego znaczenia.
Z rzeczy, które w najbliższym czasie mogą kształtować kurs:
a) temat nr 1 to oczywiście wersja Succubusa na konsole (na szybkim porcie gry w obecnej sytuacji szczególnie mocno powinno zależeć chłopakom z Console Labs, bo u nich powoli robi się krucho z kasą ; idealnym terminem wydaje się druga połowa października, tuż przed Halloween; liczę, że nie będzie obsuwy np. z powodu przedłużającej się certyfikacji wiekowej)
b) informacje o kampanii Kickstarter Agony: Builders of Hell (ostatnie dni mamy solidny przyrost followersów i miejsca na wishliście; kampanii wróżę co najmniej umiarkowany sukces)
c) pozytywnie zaskoczyć mogą także Succubus XVR oraz Agony VR
d) za najbardziej ryzykowny uważam projekt Help Me! Gra na daną chwilę w zasadzie nie istnieje w statystykach Steama, a trochę kasy prawdopodobnie już pochłonęła. To tylko moje domysły, ale duże koszty operacyjne w I kw mogły wpłynąć m.in. na wydatki poniesione na ten projekt (ale nie znam szczegółów umowy między Madmind a deweloperem gry). Czekamy na kampanię kickstarter, która może odmienić sytuację ; na daną chwilę jest to jednak typowy "no name" i nie pokładam w nim zbyt wielkich nadziei.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADMIND -1,74% 3,38 2022-08-19 10:22:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.