Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 5% albo 35% podatku od dywidendy !!! za 2013

Zgłoś do moderatora
mi to tez pasi tak tez zrobilem w 2010 roku doplacilem przy rozliczaniu pit w kwietnie te 4% a nie latalem teraz z jakims drukami
jeszcze raz napisze nie ma takiego podatku jak 35%
wiem o 15% w czechach i 19% u nas reszta to sciema !
robcie jak chcecie ja siedze i czekam i wazne zeby kurs byl wysoki bo teraz jest cos kolo 0,1602 bo to kurs kupnaa
http://www.kredytbank.pl/kursy_walut/kursy_walut.html

ni wreszcie zeby kurs zaczal isc na polnoc a nie pitolenie walcow i zbicie kursu jak to zrobili w piatek!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,97% 153,50 2022-11-30 11:44:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.